Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Kurs kwalifikacyjny MOD.11

27 stycznia 2020 | Agencja magico

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNY KURS

MOD.11. Organizacja procesów wytwarzania wyrobów odzieżowych

 

 Kurs jest nauką organizacji procesów wytwarzania wyrobów odzieżowych. Słuchacze zapoznają się z zasadami opracowania dokumentacji wyrobu, oceny jakości materiałów przed rozkrojem, doborem maszyn i urządzeń do produkcji wyrobu, komórkami organizacyjnymi przedsiębiorstwa i ich zadaniami. Słuchacze uzyskają informację na temat organizacji działań związanych z marketingiem oraz sprzedażą wyrobów odzieżowych.

 

Kurs jest bezpłatny!!!

 

Na kurs może zapisać się każdy, kto ma ukończone 18 lat, bez względu na wykształcenie.

 

Wymagane dokumenty: – świadectwo ukończenia wcześniejszej szkoły (gimnazjum, ośmioletniej szkoły podstawowej, szkoły zawodowej, szkoły średniej, wyższej), – podanie o przyjęcie na kurs (podanie można pobrać ze strony szkoły).

 

Dokumenty na rok szkolny 2020/2021 są przyjmowane od kandydatów w sekretariacie szkoły: Zespół Szkół  Nr 2 im. T. Kościuszki w Stalowej Woli, ul. 1-go Sierpnia 26, 37-450 Stalowa Wola, tel.: 15 842 06 40, www.zsnr2.stalowa-wola.pl

 

Podania należy składać do 30 sierpnia 2020 r.  (liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń)

 

 

PODANIE 

Zobacz inne wpisy

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

UWAGA KONKURS!

19 lutego 2021 | Jakub Bożek

Zima wyjątkowo nas zaskoczyła w tym roku. Mamy sporo śniegu i niskie temperatury. Wszyscy powinniśmy się cieszyć temperaturą...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.