Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

19. edycja "DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI Źródłem Świadomości!"

27 kwietnia 2022 | Dariusz Smolarek

"Dzień przedsiębiorczości" - program skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych  jest projektem sprzyjającym podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.  Jego organizatorem jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości, a  patronat honorowy sprawuje nad nim Prezydent RP Andrzej Duda.

Tegoroczna, dziewiętnasta  edycja "Dnia przedsiębiorczości" odbyła się  6 kwietnia 2022 roku. Wzięło w niej udział 30 uczniów z naszej szkoły.  W ramach realizacji programu uczniowie liceum  i technikum  uczestniczyli w jednodniowych praktykach asystenckich w wybranej przez siebie firmie. „Dzień przedsiębiorczości” udało nam się zorganizować dzięki życzliwości i pomocy instytucji zewnętrznych oraz przedsiębiorców. Za przeprowadzenie praktyk kierujemy serdeczne podziękowania dla Kierownictwa i Pracowników:

Powiatowej Komendy Policji
Powiatowej Komendy Straży Pożarnej
Banku  Pekao SA
AUTO –RUD sp.zo.o
Dom –Projekt –usługi geodezyjne
FOX  FOREST AGRICULTURE sp. zo.o
FHU  ANCHOR
FHU  HOCH – BUD

To dzięki Państwa pomocy i wyrozumiałości młodzi ludzie  mogli zweryfikować informacje o pracy na wymarzonym stanowisku. Zdobyli również wiedzę o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu. Pozyskali informacje dotyczące związku pomiędzy wykształceniem a karierą zawodową. Mieli możliwość zapoznania się z organizacją i zarządzaniem firmą.

Szkolnym koordynatorem „Dnia Przedsiębiorczości” jest mgr  Justyna Czech.

Opracowanie: mgr J. Czech
Red P.U.

Plakat - Dzień Przedsiębiorczości Źródłem Świadomości

Zobacz inne wpisy

Dzień Otwarty 2022 - Fotorelacja

27 maja 2022 | Bogusław Łój

...

Pączek dla Afryki

26 maja 2022 | Bogusław Łój

W okresie Wielkiego Postu na terenie naszej szkoły przeprowadzona została akcja charytatywna pod hasłem "Pączek dla Afryki". Organizatorami...

SZKOLENIE BRANŻOWE

25 maja 2022 | Dariusz Smolarek

28 kwietnia 2022 roku  odbyło się szkolenie   dla  uczniów naszej szkoły, dotyczące branży instalacyjnej i energetyki...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.