Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Nauczyciele

Język polski:
Anna Blacha, Małgorzata Chojnacka - Szempruch, Małgorzata Grzesik, Magdalena Jakubik,
Aneta Łój, Piotr Urban

Język angielski:
Marzena Błońska, Anna Flis, Waldemar Kazanecki, Ewelina Sondej, Beata Szwedo,
Małgorzata Terlecka,  Barbara Tworek, Magdalena Waśko, Aneta Żukowicz

Język niemiecki:
Dominika Jonaszek - Pędlowska, Anna Kowal - Słoboda, Monika Kułacz, Andrzej Kułakowski,
Ewa Nowak, Magdalena Piróg

Biologia:
Elżbieta Podgórska-Makieła

Chemia:
Anna Miazga

Fizyka:
Waldemar Kazanecki, Lucyna Sibiga

Geografia:
Katarzyna Maślach, Piotr Niewójt, Anna Nowak, Anna Świetlińska

Historia, WOS:
Iwona Szewc, Anna Ryzak, Anna Świetlińska, Robert Tryk

Informatyka, grafika komputerowa:
Piotr Burszta, Bogusław Łój, Alina Machaj, Jacek Paź, Anna Serafin,
Dariusz Smolarek, Artur Wróblewski, Justyna Wołoszyn, Elżbieta Zawisza

Matematyka: 
Dorota Ciba, Małgorzata Jaklińska, Jacek Paź, Tomasz Sekulski, Anna Serafin, Lucyna Sibiga,
Dariusz Smolarek, Justyna Wołoszyn

Plastyka: 
Jerzy Babraj

Podstawy przedsiębiorczości, przedmioty z zakr. logistyki, ekonomii:
Jakub Bożek, Katarzyna Budziło,Justyna Czech, Anna Haliniak, Lidia Harasymów, Grzegorz Świeca,
Justyna Świeca, Małgorzata Terlecka, Mirosław Wasyl, Izabela Wołoszyn

Przedmioty zawodowe – budowlane:
Renata Bis, Barbara Dzikowska, Urszula Godawska, Marian Herok,
Marcin Kapuściński, Mateusz Marzec, Katarzyna Maślach, Anna Mróz, Tamara Stadnik, Daniel Zieliński

Przedmioty zawodowe – odzieżowe:
Ewa Czech, Alina Machaj, Monika Skrzeszewska, Małgorzata Wołoszyn

Edukacja dla bezpieczeństwa:
Łukasz Rzeszutko

Strzelectwo sportowe: 
Marek Gil, Marian Herok

Religia:
Anna Bącal-Dycha, Bogusław Łój, ks. Łukasz Popiak

Etyka:
Barbara Główka-Syp

Wychowanie fizyczne:
Dariusz Bańka, Katarzyna Budziło, Maciej Bzymek-Polański, Artur Jarem, Krystian Lebioda,
Krzysztof Momot, Małgorzata Olejarz, Łukasz Rzeszutko, Rafał Sroczyński, Natasza Szponar-Grabowska,
Tomasz Tetla, Paweł Wtorek

Nauczyciele bibliotekarze:
Irena Bednarczyk, Małgorzata Chojnacka - Szempruch, Anna Sibiga

Kierownik praktycznej nauki zawodu:
Stanisław Fil

Nauczyciele praktycznej nauki zawodu:
Ewa Czech, Stanisław Fil, Krzysztof Giżka, Andrzej Grzybowski, Marcin Kapuściński, Bogdan Serafin,
Łukasz Sondej, Robert Szafran, Robert Tryk, Ryszard Wołoszyn, Daniel Zieliński

Nauczyciele praktycznej nauki zawodu – przedmioty odzieżowe: 
Ewa Czech, Alina Machaj, Monika Skrzeszewska, Małgorzata Wołoszyn

Pedagog/Psycholog:
Aldona Młynarska, Sylwia Pacholec, Iwona Zielińska

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.