Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

60 lat minęło? Jubileuszowy Bieg Sztafetowy Złotej Kościuszkowskiej.

17 maja 2018 | Agencja magico

Jubileuszowy Bieg Sztafetowy z okazji 60 - lecia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki odbył się w dniu 25. 04. 2018 roku. Do udziału w zawodach zgłosiło się 19 sztafet po 4 zawodników. Każdy z biegaczy miał do pokonania 400 metrowy odcinek po bieżni orlika lekkoatletycznego oraz odcinek  trawiasty po obrzeżach orlika piłkarskiego.

 

Jedną ze sztafet wystawili również nauczyciele naszej szkoły: panowie Maciej Bzymek - Polański, Dariusz Bańka, Kamil Ziarnowski i Krystian Lebioda, którzy  pobiegli rewelacyjnie na miarę swoich możliwości zajmując wysoką 17- tą lokatę pośród najlepszych biegaczy z naszej szkoły.

 

Najszybszymi zawodnikami w tym dniu byli :

 

I miejsce - reprezentacja klasy II TD:

 

-Damian Kępa

-Jakub Przepłata

-Filip Szifer

-Norbert Wiejak

 

II miejsce - reprezentacja klasy III TEC:

 

-Stanisław Lebioda

-Bartłomiej Ziółkowski

-Michał Hamot

-Piotr Kosierb

 

III miejsce - reprezentacja klasy I TD:

 

-Adrian Kersten

-Wiktor Węska

-Kacper Piotrowski

-Dawid Idec

 

Wszyscy zawodnicy otrzymali gorące brawa i gratulacje od kibiców oraz organizatorów biegu a zwycięskim sztafetom za pierwsze trzy miejsca wręczono pamiątkowe puchary oraz dyplomy następnego dnia 26. kwietnia 2018 roku w Auli Złotej Kościuszkowskiej podczas oficjalnej części uroczystości Jubileuszu 60 ? lecia  szkoły.

 

 Opracowanie: Dariusz Bańka

 

Zobacz inne wpisy

Uczniowie i absolwenci, którzy zdawali egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w sesji ZIMA (styczeń-luty) 2021 i nie...

UWAGA KONKURS!

07 kwietnia 2021 | Jakub Bożek

Polski Czerwony Krzyż jest jednym z liderów szkoleń z zakresu pierwszej pomocy. Rocznie ponad 70 000 osób uczy się z PCK, jak...

Życzenia Świąteczne

30 marca 2021 | Jakub Bożek

Dyrekcja Szkoły oraz Samorząd Uczniowski życzą uczniom, rodzicom oraz pracownikom Zespołu Szkół Nr 2 zdrowych i spokojnych...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.