Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

80 rocznicy agresji ZSRR na ziemie polskie

16 września 2019 | Agencja magico

W dniu 15 września 2019 r. uczniowie naszej szkoły: Krzysztof Wojtak, Jakub Skoczylas, Agata Ptak, Michał Motyka, Maciej Łukaszczyk, Agnieszka Lejk, Hubert Bańka ( 2TP), Oliwia Kmak (1Fg) pod opieka pani Justyny Świecy i pani Anny Haliniak uczestniczyli w uroczystościach upamiętnienia 80 rocznicy agresji ZSRR na ziemie polskie.

Uroczystość rozpoczęła się przy Urzędzie Miasta. Następnie zgromadzeni przeszli pod pomnik kpt. Kazimierza Piłata. Złożono kwiaty i wieńce. W następnej kolejności miał miejsce przemarsz do kościoła pw. Matki Bożej Królowej Polski na Mszę Świętą w intencji Ojczyzny. Opracowanie: Justyna Świeca

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.