Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Akcja charytatywna ?Podaruj Misia?!

02 grudnia 2019 | Agencja magico

Zachęcamy uczniów oraz całą społeczność szkolną do włączenia się w III edycję akcji ?Podaruj Misia?.

 

25 listopada obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia, który jest nie tylko zwykłą maskotką, ale nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa. Wiele razy pewnie był kumplem do zabawy, kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, antidotum na nocne koszmary. Stał się również symbolem pomocy- dzięki akcji charytatywnej ?Podaruj Misia?.

 

My także, chcąc włączyć się kolejny już raz w obchody tego szczególnego dnia, organizujemy akcję ?Podaruj Misia?. Włączamy się tym samym w akcję ?Misie Ratownisie- Podziel się pluszakiem?.  Wzorem lat ubiegłych prosimy, aby każda klasa zakupiła pluszowego misia. Maskotki zostaną przekazane Fundacji Wsparcie 112 i będą rozdawane przez Pogotowia Ratunkowe oraz Państwowe Straże Pożarne podczas zdarzeń drogowych, dla dzieci poszkodowanych w wypadkach.

 

Maskotki prosimy przynosić do 9 grudnia do gabinetu 315.

Zachęcamy do włączenia się do akcji.

 

 

Misie Ratownisie

 

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.