Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Akcja ?Czysty Aniołek?

16 maja 2018 | Agencja magico

Nasza szkoła włącza się w ogólnopolską Akcję ?Czysty Aniołek? zainicjowaną przez Stowarzyszenie Piękne Anioły. Celem akcji jest wsparcie najmłodszych mieszkańców Stalowej Woli z rodzin z trudnościami opiekuńczymi, promowanie i kształtowanie wśród nich nawyków higienicznych oraz zdrowego stylu życia.

 

Zbiórka środków czystości dla potrzebujących najmłodszych mieszkańców naszego miasta odbędzie się w naszej szkole w dniach: 20.05 do 8.06.2018r. Środki czystości, takie jak: mydła, szampony, pasty/szczoteczki do zębów oraz ręczniki, należy przynosić do gabinetu pedagoga Agnieszki Rodziewicz (nr 133).

 

Dziękujemy!!!

 

Wolontariusze ZSP Nr 2

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.