Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Akcja ,,Jesienna nuta słodyczy"

25 października 2018 | Agencja magico

W ramach akcji ,,Jesienna nuta słodyczy", która odbyła się 23 października 2018r w naszej szkole, uczniowie klasy 2TL1 pod przewodnictwem Pani Lidii Harasymów sprzedawali na przerwach słodkości samodzielnie przez nich przygotowane. Zgodnie z oczekiwaniami nie zabrakło chętnych na te domowe smakołyki.

 

Sprzedaż cieszyła się bardzo dużą popularnością nie tylko wśród uczniów, ale też nauczycieli i pracowników szkoły. Każdy za symboliczną kwotę mógł kupić dużą porcję ulubionego ciasta. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na cele charytatywne. Dziękujemy wszystkim za udział i pomoc w organizacji kiermaszu.

 
 

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.