Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Akcja ?POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ?

29 listopada 2017 | Agencja magico

Nasza szkoła po raz kolejny uczestniczy w ogólnopolskiej akcji charytatywnej ?Pomóż dzieciom przetrwać zimę?. Zbieramy odzież, obuwie, zabawki, książki, artykuły szkolne, słodycze, żywność długoterminową (mąka, cukier, makaron, konserwy itp.). Dary przekazane zostaną dzieciom potrzebującym z rodzin wielodzietnych, niepełnych, rozbitych będącym w trudnej sytuacji materialnej, dzieciom niepełnosprawnym, podopiecznym domów dziecka, świetlic środowiskowych, schronisk, sierocińców a także innych placówek szkolno ? wychowawczych i opiekuńczych.

 

Nie zbieramy pieniędzy ani środków farmakologicznych. Odzież i obuwie powinno być czyste i w dobrym stanie. Na parterze obok portierni ustawione będą kartony oznaczone logo akcji, do których można będzie składać przyniesione dary. W zamian można otrzymać naklejkę z logo akcji. Pod koniec każdego dnia kartony będą opróżniane. Zebrane dary przekazane zostaną do sztabu nr 3 w Stalowej Woli, a stamtąd powędrują w postaci paczek do dzieci jeszcze przed świętami.

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji :-)

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.