Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Bliskie Spotkanie z Kulturą?

18 listopada 2019 | Agencja magico

We wtorek 12 listopada o godzinie 18:30 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej im. J. Paderewskiego w Stalowej woli odbył się koncert pt. ?Stanisław Moniuszko ? 200 lat? w wykonaniu artystów Filharmonii Podkarpackiej.

 

Uczennice klasy II TC, które wraz z wychowawcą p. Barbarą Tworek i p. Anną Świetlińską wysłuchały koncertu miały niecodzienną okazję bytowania z muzyką klasyczną cenioną przez najbardziej wyrafinowanych melomanów. Przybliżona została twórczość słynnego polskiego kompozytora, Stanisława Moniuszki, w wykonaniu wybitnych artystów jak również jego biografia i sytuacja polityczna kraju, w której przyszło mu żyć i tworzyć. Zatem koncert był nie tylko ucztą dla zmysłów ale również pouczającą lekcją historii.

 

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.