Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Budownictwo na praktykach zawodowych w Hiszpanii

10 września 2018 | Agencja magico

1 września 2018 roku 15 uczniów uczących się w zawodzie technik budownictwa wyjechało na praktyki zagraniczne do Hiszpanii do miejscowości Ubeda w ramach projektu  pt: ?Praktyki zawodowe ? lepszy start w życiu zawodowym ? w ramach projektu ?Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego? realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Tak opisują uczestnicy swoje wrażenia :

 

Piątek, piąteczka, piątunio ? ?Początek weekendu zleciał nam na walkach w błocie i wspólnym grillowaniu. Poziom integracji z naszymi instruktorami osiągnął absolutne maksimum. ?  Jeśli wszystko będzie szło w tym kierunku chyba będziemy się nawzajem zapraszać na święta.

 

Dzisiaj ? ?ciężko pracowaliśmy przy produkcji bio-cegieł. Ugniatając masę stopami zobaczyliśmy jak ciężko pracuje się na farmie, na której używa się tylko natury. ? ? ?

 

Kolejny dzień praktyki za nami. Dzisiaj pracowaliśmy na farmie u Juan'a i Rosy. ? później lekcje hiszpańskiego, teraz czas wolny, który zapewne wykorzystamy pożytecznie tak jak wczoraj grając w piłkę nożną z Portugalczykami. ? ?

 

Podsumowując jest fajnie. Praktyki, zwiedzanie, kąpiel w basenie po praktykach, nauka hiszpańskiego. Dogadują się uczestnicy w 3 językach: angielskim, hiszpańskim i polskim pokonując niewidzialną barierę językową. Nabierają umiejętności, które w Polsce byłyby dla nich nieosiągalne. Opiekun grupy pan Marcin Kapuściński chwali grupę za postępy które uczynili.

 

Koordynator projektu : Artur Wróblewski

[gallery link="file" columns="4" ids="51460,51461,51463,51465,51470,51472,51474,51475"]

Zobacz inne wpisy

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

UWAGA KONKURS!

19 lutego 2021 | Jakub Bożek

Zima wyjątkowo nas zaskoczyła w tym roku. Mamy sporo śniegu i niskie temperatury. Wszyscy powinniśmy się cieszyć temperaturą...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.