Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Charytatywny Kiermasz Ciast

20 grudnia 2017 | Agencja magico

W dniu 14.12.2017r. w naszej szkole odbył się kiermasz ciast pod przewodnictwem Pani Lidii Harasymów i Pani Lucyny Iwaszczuk. Chętni uczniowie samodzielnie upiekli ciasta, które potem sprzedawane były na przerwach przez uczniów klasy 1AW i 1TB.

 

Sprzedaż prowadzona była na parterze, dzięki czemu uczniowie mieli łatwy dostęp do zakupu, a ciasta sprzedawały się bardzo szybko, co jeszcze bardziej motywowało do udziału w tego rodzaju akcjach.  Jako, że kiermasz ten miał charakter charytatywny- zebrane pieniądze zostaną przekazane dla uboższych uczniów naszej szkoły, aby wesprzeć ich w ten piękny czas świąt.

  Patrycja Szewc, kl. I AW   image003

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.