Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Dożywianie w szkole

02 listopada 2017 | Agencja magico

Od 2-go listopada można korzystać z ?dożywiania w szkole?. Realizowane będzie w szkolnym bufecie. Zapraszamy uczniów, którzy mają je już przyznane.

Nadal można ubiegać się o przyznanie pomocy w formie dożywiania dzieci w szkole w ramach Programu wspierania finansowego gmin w zakresie dożywiania ?Pomoc państwa w zakresie dożywiania? na lata 2014-2020.

 

Wniosek o dofinansowanie dożywiania dla dzieci w szkole, należy złożyć we właściwym sobie ośrodku pomocy społecznej. Do podania należy dołączyć komplet dokumentów potwierdzających wysokość dochodu netto z miesiąca poprzedzającego miesiąc złożenia wniosku, tj. za miesiąc październik, w przypadku składaniu wniosku w miesiącu listopadzie (zaświadczenie od pracodawcy, odcinek renty, odcinek emerytury) oraz w przypadku posiadania gospodarstwa rolnego - nakaz podatkowy za 2017r. Do dochodu nie dolicza się otrzymywanego świadczenia wychowawczego 500+.

 

Pomoc w formie dożywiania przysługuje rodzinom, w których dochód na osobę w rodzinie miesięcznie nie przekracza kwoty 771,00 zł.

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.