Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Dzień hiszpański dla zawodu technik przemysłu mody

09 listopada 2018 | Agencja magico

6 listopada 2018 roku w ZSP Nr 2 w Stalowej Woli uczennice kształcące się w zawodzie technik przemysłu mody relacjonowały swoje wrażenia z pobytu na praktykach zagranicznych w Hiszpanii w ramach projektu pt: ?Praktyki zawodowe ? lepszy start w życiu zawodowym ? w ramach projektu ?Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego? realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

 

Podczas uroczystości na auli szkoły uczennica opowiadała o Hiszpanii, wrażeniach z pobytu i z tego co robiły uczestniczki na praktykach. A praktyki były ciekawe bo dziewczyny same uszyły piękne suknie flamenco. Praktyki odbywały w profesjonalnej szkole Sevilla de Moda. Uczestniczki zdobyły dużo doświadczeń zawodowych, certyfikat ukończenia praktyk, Europass Mobilność, certyfikat ukończenia kursu języka hiszpańskiego. Podsumowaniem tego dnia był pokaz uszytych sukien flamenco i poczęstunek w formie ?tapas? przygotowany przez restaurację ?Słoneczna?. Relacja z dnia hiszpańskiego ukaże się w Telewizji Miejskiej Stalowa Wola.

 

Media o Dniu Hiszpańskim - 13 minuta 25 sek.

 

Koordynator projektu : Artur Wróblewski

 

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.