Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Dzień Hiszpański technika cyfrowych procesów graficznych

15 lutego 2019 | Jakub Bożek

7 lutego 2019 roku uczniowie klas 3 TEC i 4 TEC kształcący się w zawodzie technik cyfrowych procesów graficznych zorganizowali Dzień Hiszpański, podczas którego relacjonowali przebieg praktyk zagranicznych w Hiszpanii.

 

Uczniowie podkreślali korzyści jakie dał im udział w  projekcie pod nazwą: ?Praktyki zawodowe ? lepszy start w życiu zawodowym? w ramach projektu ?Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego? realizowanego ze środków POWER na zasadach Programu Erasmus+ Kształcenie i szkolenie zawodowe, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.   Uroczystość była podsumowaniem dwutygodniowego pobytu siedemnastoosobowej grupy uczniów w Sevilli, który miał miejsce od 10 do 24 listopada ubiegłego roku. Uczestnicy projektu dzielili się swoim wrażeniami i wspomnieniami z wyjazdu. Oprócz zebrania nowych, zawodowych doświadczeń i szeregu certyfikatów mieli okazję poznać barwną, hiszpańską kulturę, wielu inspirujących ludzi a także doskonalić swoje umiejętności językowe. Pod koniec uroczystości został zorganizowany quiz sprawdzający wiedzę na temat geografii i kultury Hiszpanii, a także dotyczący przebiegu praktyk.   Oprawę artystyczną Dnia Hiszpańskiego zapewnili  uczniowie klasy  I TC Wiktoria Cwanek oraz Jakub Klimek, a poczęstunek w formie tapas  czyli typowych, hiszpańskich przekąsek przygotowała restauracja Słoneczna. Zachęcamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia w Telewizji Miejskiej Stalowa Wola.

 

Graficy w TVM Stalowa Wola

Zobacz inne wpisy

Narodowe Czytanie w Złotej Kościuszkowskiej

21 października 2021 | Dariusz Smolarek

Narodowe Czytanie to ogólnopolska akcja społeczna, której celem jest promowanie literatury polskiej. Co roku w wielu miejscach w...

204. rocznica śmierci patrona szkoły

20 października 2021 | Bogusław Łój

15. października 2021 roku minęła 204. rocznica śmierci Tadeusza Kościuszki – patrona naszej szkoły. Z tej okazji, dwa dni...

Powiadomienie o wyborze oferty - TIK

19 października 2021 | Dariusz Smolarek

Powiadomienie o wyborze oferty na dostawę sprzętu TIK dla potrzeb realizacji Rządowego Programu rozwijania szkolnej infrastruktury...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.