Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Dzień Hiszpański technika cyfrowych procesów graficznych

15 lutego 2019 | Agencja magico

7 lutego 2019 roku uczniowie klas 3 TEC i 4 TEC kształcący się w zawodzie technik cyfrowych procesów graficznych zorganizowali Dzień Hiszpański, podczas którego relacjonowali przebieg praktyk zagranicznych w Hiszpanii.

 

Uczniowie podkreślali korzyści jakie dał im udział w  projekcie pod nazwą: ?Praktyki zawodowe ? lepszy start w życiu zawodowym? w ramach projektu ?Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego? realizowanego ze środków POWER na zasadach Programu Erasmus+ Kształcenie i szkolenie zawodowe, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.   Uroczystość była podsumowaniem dwutygodniowego pobytu siedemnastoosobowej grupy uczniów w Sevilli, który miał miejsce od 10 do 24 listopada ubiegłego roku. Uczestnicy projektu dzielili się swoim wrażeniami i wspomnieniami z wyjazdu. Oprócz zebrania nowych, zawodowych doświadczeń i szeregu certyfikatów mieli okazję poznać barwną, hiszpańską kulturę, wielu inspirujących ludzi a także doskonalić swoje umiejętności językowe. Pod koniec uroczystości został zorganizowany quiz sprawdzający wiedzę na temat geografii i kultury Hiszpanii, a także dotyczący przebiegu praktyk.   Oprawę artystyczną Dnia Hiszpańskiego zapewnili  uczniowie klasy  I TC Wiktoria Cwanek oraz Jakub Klimek, a poczęstunek w formie ?tapas? ? czyli typowych, hiszpańskich przekąsek przygotowała restauracja ?Słoneczna?.   Zachęcamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia w Telewizji Miejskiej Stalowa Wola.

 

Graficy w TVM Stalowa Wola

  [gallery link="file" ids="54396,54397,54398,54399,54400,54401,54402,54403,54404"]

Zobacz inne wpisy

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

UWAGA KONKURS!

19 lutego 2021 | Jakub Bożek

Zima wyjątkowo nas zaskoczyła w tym roku. Mamy sporo śniegu i niskie temperatury. Wszyscy powinniśmy się cieszyć temperaturą...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.