Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Dziewczyny z odzieżówki na praktykach zawodowych w Hiszpanii

10 września 2018 | Agencja magico

1 września 2018 roku 15 uczennic uczących się w zawodzie technik przemysłu mody wyjechało na praktyki zagraniczne do Hiszpanii do miejscowości Sevilla w ramach projektu  pt: ?Praktyki zawodowe ? lepszy start w życiu zawodowym ? w ramach projektu ?Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego? realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Można zacytować znany cytat w świecie mody :

 

?To co masz na sobie, świadczy o tym, jak prezentujesz się światu, a już zwłaszcza dziś, kiedy kontakty ludzkie są, a zaraz ich nie ma. Moda to żywy język?. ? Miuccia Prada

 

Sevilla zachwyca kolorami. To natchnęło dziewczyny do uszycia sukien flamenco. Pracują pod okiem instruktorek ze szkoły Sevilla de Moda jednej z najnowocześniejszej szkoły mody w Andaluzji.

 

Sevilla jest pięknym miastem, które uczestniczki zwiedzają w czasie po praktykach zawodowych. Praktyki, zwiedzanie miasta, wycieczki , poznawanie obcej kultury i integracja z nią, nauka hiszpańskiego ? tak upływa dzień za dniem. Dogadują się uczestniczki w 3 językach: angielskim, hiszpańskim i polskim pokonując niewidzialną barierę językową. Nabierają umiejętności, które w Polsce byłyby dla nich nieosiągalne. Opiekunka grupy pani Małgorzata Wołoszyn jest zachwycona praktykami i panującym tam przyjaznym otoczeniem.

 

Koordynator projektu : Artur Wróblewski

[gallery link="file" ids="51498,51497,51495,51494,51492,51491,51490,51489,51487,51486,51484,51482,51481,51480"]

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.