Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Elektroniczne – bezpłatne – skany fragmentów książek lub artykułów z czasopism!  Przypominamy!

06 kwietnia 2020 | Agencja magico

W ramach przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2 nie jest możliwa bezpośrednia wizyta czytelnika w bibliotece. Przypominamy o możliwości zamawiania skanów fragmentów książek lub artykułów z czasopism w Bibliotece Pedagogicznej w Tarnobrzegu i jej filiach w Stalowej Woli i w Nisku. Usługa reprografii jest bezpłatna, skany można zamawiać elektronicznie, logując się w katalogu online dostępnym pod adresem www.pbw.org.pl

 

Tu znajdziecie link z filmem instruktażowym https://youtu.be/fMjiJxFL

 

Jednorazowe zamówienie może zawierać do 20 stron z danej publikacji, ale podpowiadamy, że w takiej sytuacji zamówienie można rozłożyć na kilka. Jeśli nie znamy zawartości danej książki, warto poprosić o zrobienie skanu spisu treści. Pliki zostaną przesłane na adres mailowy lub do prywatnej chmury. W razie wątpliwości pracownicy biblioteki chętnie udzielą informacji telefonicznej.

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.