Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Energetyczni i Sanitarni i ich Dzień Hiszpański

03 lutego 2019 | Agencja magico

25 stycznia 2019 roku w ZSP Nr 2 w Stalowej Woli uczniowie kształcący się w zawodach technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej i technik urządzeń sanitarnych relacjonowali swoje  wrażenia z  pobytu na praktykach zagranicznych w Hiszpanii w ramach projektu pt:

           

?Praktyki zawodowe ? lepszy start w życiu zawodowym ? w ramach projektu ?Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego? realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor kształcenie i szkolenia zawodowe współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Podczas uroczystości na auli szkoły uczniowie opowiadali o Hiszpanii, wrażeniach z pobytu i z tego co robili na praktykach. Uczestnicy zdobyli dużo doświadczeń zawodowych, certyfikat ukończenia praktyk, Europass Mobilność, certyfikat ukończenia kursu języka hiszpańskiego. Atrakcją tego wydarzenia był pokaz tańca uczniów ze szkoły JUST DANCE oraz występ wokalny uczniów naszej szkoły. Na koniec był poczęstunek w formie ?tapas? przygotowany przez restaurację ?Słoneczna?. Relacja z dnia hiszpańskiego ukazała się w Telewizji Miejskiej Stalowa Wola.

[gallery columns="4" link="file" ids="54309,54310,54312,54314,54315,54316,54317"]

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.