Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Energetyczni na praktykach zawodowych w Hiszpanii

21 września 2018 | Agencja magico

15 września 2018 roku 16 uczniów uczących się w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej i technik urządzeń sanitarnych z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2  ze Stalowej Woli wyjechało na praktyki zagraniczne do Hiszpanii do miejscowości Sevilla,

w ramach projektu  pt: ?Praktyki zawodowe ? lepszy start w życiu zawodowym ? w ramach projektu ?Ponadnarodowa mobilność uczniów  i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego? realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie  i szkolenia zawodowe współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

 

Tak opisują uczestnicy swoje wrażenia :

 

?Sevilla gorąca, pełna ciekawych i miłych ludzi. Montujemy panele fotowoltaiczne pod okiem doświadczonych nauczycieli hiszpańskich. Chwile wolne poświęcamy na zwiedzanie Sevilli. Nabieramy umiejętności, które w Polsce byłyby dla nas nieosiągalne. Codziennie omawiamy postępy jakie osiągamy?.

 

Koordynator projektu : Artur Wróblewski

[gallery columns="5" link="file" ids="51680,51684,51682,51681,51679"]  

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.