Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Festiwal balonowy w Arabii Saudyjskiej

22 listopada 2017 | Agencja magico

Uczniowie klas pierwszych 1TPG, 1TL2 -  20 listopada spotkali się w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli  z uczestnikami wyprawy balonowej do Arabii Saudyjskiej. Celem spotkania było poznanie przez uczniów procedur  wyjazdu jak i przetransportowania tak nietypowego bagażu jakim jest balon do latania.

 

Dodatkowo uczniowie zostali zapoznani z procedurami uzyskania wizy wyjazdowej. Podczas spotkania uczniowie poznali nie tylko procedury, ale poznali troszkę historii oraz kultury i zwyczajów  jakie panują w Arabii Saudyjskiej oglądając ciekawe zdjęcia z lotu balonem. Uczniowie wzięli również udział w konkursie przeprowadzonym przez uczestników wyjazdu. Konkurs polegał na rozpoznaniu ulic i obiektów stalowowolskich z lotu balonem. Najlepsi otrzymali nagrody.

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.