Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Finał Konkursu ? Matematyka w technice dla technika?

06 marca 2018 | Agencja magico

Dnia 27.02.2018r  w Auli im. Stanisława Dobrzyckiego Politechniki Lubelskiej na Wydziale Podstaw Techniki odbył się etap finałowy VIII edycji  konkursu ? MATEMATYKA W TECHNICE DLA TECHNIKA? w którym wziął uczeń naszej szkoły Bartłomiej Wójcik z klasy IV TB.

 Do konkursu przystąpiło aż 110 szkół technicznych z 5 województw: lubelskiego, małopolskiego, mazowieckiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Na 1350 uczestników Bartek znalazł się w pierwszej trzydziestce, osiągając najpierw najlepszy wynik w etapie szkolnym a następnie wysoki wynik w etapie okręgowym.

W etapie finałowym znalazły się również szkoły:

ZSZ 1 Dęblin; TŁ Kraków; ZS 1 Bochnia; ZSE Rzeszów; ZST Mielec; ZSP 5 Krosno; ZSCh Kraków; ZS Tarnobrzeg;  ZSE Dębica; LZSE Międzyrzec Podlaski; ZSEiO Przemyśl; ZSB Tarnów; ZSBiO Biłgoraj ZSP Żelechów; ZSE Lublin; ZSChiPS Lublin; ZS 1 Kozienice; ZS 1 Lublin; CKZiU Pionki.

Ogłoszenie wyników i uroczyste zakończenie VII edycji konkursu ?Matematyka w Technice dla Technika? odbędzie się 20 marca 2018r  w Auli im. Stanisława Dobrzyckiego Politechniki Lubelskiej na Wydziale Podstaw Techniki. Trzymamy kciuki za Bartka.

Dorota Ciba

[gallery link="file" ids="49466,49467,49468,49469,49470,49472"]

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.