Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Finał świątecznej akcji „Paczka dla seniora i osób samotnych”

20 Grudzień 2022 | Bogusław Łój

Akcja charytatywna "Paczka dla seniora (65+) i osób samotnych" koordynowana przez MOPS w Stalowej Woli dobiegła końca 5 grudnia, dokładnie w "Dzień Wolontariusza". W efekcie starań uczniów i nauczycieli z ZS Nr 2 w Stalowej Woli udało się przygotować aż 7 paczek świątecznych dla najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego miasta. Paczki składały się głównie z produktów żywnościowych bardzo dobrej jakości oraz środków chemicznych.

Jan Paweł II powiedział kiedyś: "Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten kto daje". Wspaniale jest  widzieć, że wśród nas nie brakuje ludzi, którzy z troski o potrzeby innych dzielą się tym, co sami posiadają. Serdeczne dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję i pomogli ją zorganizować. 

Organizatorzy akcji: p. Justyna Czech, p. Anna Ryzak, ks. Łukasz Popiak, p. Anna Bącal-Dycha
Plakaty promocyjne: p. Piotr Burszta 

Red. P.U.

Zobacz inne wpisy

Turnieje e-sportowe

03 lutego 2023 | Bogusław Łój

Sport elektroniczny (e-sport) to forma rywalizacji, w której przedmiotem działań zawodników są gry komputerowe. Rywalizacja...

Zapytanie ofertowe - KOSZULKI T-SHIRT

03 lutego 2023 | Dariusz Smolarek

Zapytanie cenowe na koszulki t-shirt Formularz oferty - załącznik nr 5...

Spotkanie wychowawców klas (z wyjątkiem klas maturalnych) z rodzicami odbędzie się 07.02.2023 r. o godzinie 17:00. Harmonogram...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.