Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Finałowy quiz z zakresu bezpieczeństwa transakcji internetowych w Miejskim Domu Kultury

06 czerwca 2018 | Agencja magico

Cyfrowa Akademia Przedsiębiorczości obok cyklu interaktywnych lekcji, organizuje również konkursy, skierowane do młodzieży ze szkół średnich. Dzięki temu podnosi wiedzę ekonomiczną, przekazuje praktyczne umiejętności, uczy gospodarowania pieniędzmi oraz uczy jak bezpiecznie korzystać z nowoczesnych usług bankowych.

 

24 maja 2018 roku w Sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli odbył się finał interaktywnego turnieju, w którym liczyła się nie tylko wiedza o przedsiębiorczości, ale i refleks oraz strategia dwuosobowych zespołów będących reprezentacją klas.

Uczestnicy ? gracze, dzięki zastosowanemu oprogramowaniu mieli możliwość połączenia się z wielkim kinowym ekranem, co wprowadzało odpowiednią atmosferę również i dla odbiorców zasiadających na widowni.

 

W multimedialnych zmaganiach z zakresu wiedzy o przedsiębiorczości i bankowości,  Złotą Kościuszkowską reprezentowało dwóch uczniów z klasy II TBG, Kacper Zakrzewski i Kamil Kosierb, przygotowanych do konkursu przez p. Justynę Czech. Główną nagrodę, 1000 zł, otrzymała uczennica LO im. KEN   Julia Jarosz.  Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz gadżety związane z bankowością (pen drive w kształcie kart płatniczych, powerbanki, książki i albumy).

 

Gratulujemy!

 

Opracowanie:   Justyna Czech

[gallery columns="5" link="file" ids="51115,51116,51117,51118,51119"]

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.