Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Forum Edukacji Zawodowej

09 stycznia 2018 | Agencja magico

W dniu 5 stycznia 2018 r. w sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego  w Rzeszowie uczennice klasy II TLM Aleksandra Rojek i Sara Stadnik oraz nauczyciele Justyna Czech i Agnieszka Grzywacz uczestniczyły w Podkarpackim Forum Edukacji Zawodowej zorganizowanym przez Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie.

 

Wszyscy obecni wzięli udział w wykładach na temat: ?Przedsiębiorczość a wejście na rynek pracy?, ?Ubezpieczenia społeczne. ABC przedsiębiorcy?, ?Własna firma czy startup - co wybrać??, ?Branżowe symulacje biznesowe, czyli jak uczyć biznesu w szkole zawodowej?.

 

W ramach forum został przeprowadzony Interaktywny turniej quizspotter dla uczniów technikum z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej. Naszą szkołę reprezentowała Aleksandra Rojek, która odpowiadała na pytania zadane przez prowadzącego. Gracze mieli 30 sekund na udzielenie odpowiedzi, licząc od momentu wyświetlenia pytania. Wybierali jedną odpowiedź z czterech zaproponowanych lub wstrzymali się od odpowiedzi. Rozgrywka trwała 21 rund. Udział w turnieju podjęło 34 uczniów szkół z Podkarpacia.

 

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego i Podkarpackiego Kuratora.

 

Opracowała: Agnieszka Grzywacz

  [[WidgetGallery|{"id": "598" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="100" thumbnail_height="75" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Show as slideshow]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails"]

Zobacz inne wpisy

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

UWAGA KONKURS!

19 lutego 2021 | Jakub Bożek

Zima wyjątkowo nas zaskoczyła w tym roku. Mamy sporo śniegu i niskie temperatury. Wszyscy powinniśmy się cieszyć temperaturą...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.