Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Głosuj na pracę w konkursie na plakat promujący mediację

13 września 2021 | Dariusz Smolarek

Serdecznie zapraszamy całą Szkolną Społeczność – Uczniów wraz z Rodzinami, Dyrekcję, Nauczycieli, Pracowników, Absolwentów i Wszystkich Przyjaciół Szkoły Złotej Kościuszkowskiej  do regularnego głosowania na pracę konkursową Naszej Uczennicy w Konkursie promującym mediację.

Głosuj codziennie na pracę  Naszej Uczennicy w Konkursie na plakat promujący mediację - alternatywny do procesu sądowego sposób rozwiązywania sporów 

Drogi Uczniu / Rodzicu / Nauczycielu - TO WŁAŚNIE TWOJE GŁOSY ZADECYDUJĄ, CZY NASZA SZKOŁA  WYGRA  

Głosowanie wystartowało  i potrwa do 17września 2021 roku.

Jury pod przewodnictwem wiceministra sprawiedliwości Marcina Romanowskiego wybierze spośród zgłoszonych propozycji 12 najlepszych prac, w tym zwycięską. Przyznana zostanie także nagroda publiczności. Przyznają ją internauci, głosując za pośrednictwem Facebooka.

Należy kliknąć obrazek znajdujący się w linku poniżej i go polubić!!!

Nagroda przyznana zostanie autorowi pracy, która zdobędzie największą liczbę pozytywnych reakcji (like, serduszko, wow).

Laureaci konkursu otrzymają zaproszenie na spotkanie z wiceministrem Marcinem Romanowskim, podczas którego odbędzie się wręczenie nagród. 
Prace laureatów pojawią się także w kalendarzu na 2022 rok, którego druk zleci Ministerstwo. Zwycięska praca wykorzystana będzie jako plakat promujący Dzień i Tydzień Mediacji.  

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA – CZEKAMY NA WASZE GŁOSY!!!! 

link:  
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4374744139272910&id=100002121011136&sfnsn=mo

Zobacz inne wpisy

82 rocznica agresji sowieckiej na Polskę

22 września 2021 | Bogusław Łój

Wrzesień to miesiąc szczególny dla nas, Polaków, dla naszej pamięci historycznej i tożsamości narodowej. Wrzesień to miesiąc...

   W dniu 20 i 21 września  zostały przeprowadzone  wykłady dla naszych uczniów   o tematyce “Zasady...

Informacje dotyczące ubezpieczenia NNW uczniów

20 września 2021 | Bogusław Łój

Drodzy Rodzice! Informuję, że w roku szkolnym 2021/2022 Szkoła nie będzie ubezpieczała uczniów od następstw nieszczęśliwych...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.