Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Graficy w Hiszpanii

21 listopada 2018 | Agencja magico

10 listopada 2018 roku 17 uczniów uczących się w zawodzie technik cyfrowych procesów graficznych z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2  ze Stalowej Woli wyjechało na praktyki zagraniczne do Hiszpanii do miejscowości Sevilla w ramach projektu  pt: ?Praktyki zawodowe ? lepszy start w życiu zawodowym ? w ramach projektu ?Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego? realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenie zawodowe współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.

 

Uczniowie praktyki mają  w firmie Mutiplicalia, gdzie  pracują nad własnym pomysłem na biznes, czyli założeniem własnej firmy. Kolejne dni na praktykach to budowanie własnej strony internetowej i tworzenie biznes planu.

 

W niedzielę i w czasie wolnym  nasi praktykanci  dużo zwiedzają : Malaga, Granada, Sevilla.Tak opisują zwiedzanie Granady ?Koordynatora Dominika pokazała nam najurokliwsze zakątki Granady. Jednym z takich miejsc był pałac Alhambra. Zakochaliśmy się w tej części pałacu, która wyglądem przypomina starożytne Koloseum. Zrobiliśmy zakupy w historycznym centrum miasta, a następnie zdecydowaliśmy się przejść do punktu widokowego. Po wyczerpującej wspinaczce, mogliśmy cieszyć się widokiem wąwozu. Z wycieczki wracaliśmy w dobrych humorach, nie kończąc zabawy nawet w drodze powrotnej.?

 

Następna zorganizowana wycieczka po Sevilli kończy się na przekąskach tapas w restauracji Se?orio, które przypadły uczniom i opiekunom do gustu.

Wszystko jest ciekawe, dobrze zorganizowane i uczniowie mogą się koncentrować na zdobywaniu doświadczeń zawodowych i na szlifowaniu języka hiszpańskiego.

 

Artur Wróblewski, Jakub Bożek

[gallery link="file" ids="53033,53034,53035,53037,53038,53039,53040,53041,53042,53043,53044,53045,53046,53047,53048,53049,53050,53051"]

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.