Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Gramy dla Leonarda - turniej w Valoranta

18 kwietnia 2023 | Bogusław Łój

Od dłuższego czasu trwają w naszej szkole różne przedsięwzięcia o charakterze charytatywnym, mające na celu pomoc Leonardowi, uczniowi klasy 4Cg, który uległ groźnemu wypadkowi i podlega intensywnej rehabilitacji.

Kolejną formą wsparcia dla niego stał się turniej e-sportowy w grę Valorant. Do tego wydarzenia przystąpiło aż dziewięć 5-osobowych drużyn, które dodatkowo wsparły szkolnego kolegę, łącząc w ten sposób rywalizację, rozrywkę i emocje z czynieniem dobra.

1 miejsce zajęła drużyna nr 5, w składzie: Gabriel Michaluk, Karol Gwizdała (1 TP), Kamil Serafin, Jakub Kuciapa (1 TBW) oraz Jakub Sibiga 1B1.
2 miejsce to głównie reprezentacja klasy 1 TC: Kacper Fila, Filip Lipski, Oskar Wachałowicz, Mateusz Stadnik oraz Franciszek Garbacz (1 TL).
3 miejsce przypadło w udziale uczniom klasy 4Cp: Jakub Turek, Paulina Orlik, Aleksander Pliszka, Daniel Jędrusiński oraz Kacper Lebioda (3TC).

Radości z grania i wspólnego bycia razem towarzyszyła solidarność z Leonardem i pamięć o jego trudnościach. Podczas turnieju zebrano 252 zł.

Oprac. Bogusław Łój, Dariusz Smolarek
A.Ł.

Zobacz inne wpisy

Czytamy! Polecamy!

06 czerwca 2023 | Bogusław Łój

Zapraszamy wszystkich miłośników fantasy do biblioteki szkolnej na kolejną wystawę z cyklu “Czytamy! Polecamy!” Zachęcamy...

27 kwietnia 2023 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji „Razem posprzątamy Stalową Wolę”. Akcja ta to lokalny odzew...

W dniach 17-21 kwietnia 2023r. r. uczniowie klasy 3 TEM (Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej) wzięli udział w teście...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.