Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Grand Prix dla Złotej Kościuszkowskiej

15 października 2018 | Agencja magico

W dniu 8 października 2018r. na stadionie miejskim w Stalowej Woli odbył się I rzut Grand Prix w Biegach Przełajowych o puchar Starosty Stalowowolskiego, w których wzięli udział nasi uczniowie, zdobywając czołowe miejsca.

 

W kategorii chłopców najlepszy był Kacper Rogala z I TL, na drugim miejscu uplasował się Hubert Bańka z I TP, a na najniższym stopniu uplasował się Górak Bartosz z I AW, również bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczyny, które również zajęły czołowe miejsca. Zwyciężyła Martyna Rębisz z I TL, a na najniższym uplasowała się Katarzyna Fiut z I AW. W dniu 16.10.2018 r. odbędzie się kolejny rzut Grand Prix, gdzie liczymy na udane występy naszych uczniów. Do zawodów uczniów przygotował Krzysztof Momot.

 

Zobacz inne wpisy

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

UWAGA KONKURS!

19 lutego 2021 | Jakub Bożek

Zima wyjątkowo nas zaskoczyła w tym roku. Mamy sporo śniegu i niskie temperatury. Wszyscy powinniśmy się cieszyć temperaturą...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.