Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Grand Prix w biegach przełajowych

12 października 2017 | Agencja magico

W dniu 09.10.2017 na stadionie MOSIR STALOWA WOLA odbyły się zawody GRAND PRIX W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH, w których to zawodach udział wzięli nasi uczniowie uzyskując bardzo dobre rezultaty. Wyniki znajdziesz >>>TUTAJ

 

Według nieoficjalnych wyników Reprezentacja  Szkoły prowadzi po pierwszym rzucie w klasyfikacji generalnej szkół ponadgimnazjalnych.  Kolejne zawody odbędą się wiosną przyszłego roku, a o zwycięstwie zdecyduje suma punktów uzyskanych w trzech rzutach zarówno w klasyfikacji indywidualnej jak i drużynowej. Rywalizacja w tym roku jest bardziej wyrównana niż w latach ubiegłych gdzie nasi reprezentanci dominowali bardzo zdecydowanie. Cieszymy się więc ogromnie, gratulując naszym reprezentantom i jednocześnie  życzymy udanego startu wiosną przyszłego roku. 

 

[[WidgetGallery|{"id": "578" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="100" thumbnail_height="75" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Show as slideshow]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails"]

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.