Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Grzegorz Czerniecki wyróżniony podczas inauguracji roku akademickiego 2017/2018 na Politechnice Krakowskiej

17 października 2017 | Agencja magico

3 października 2017r. odbyła się na Politechnice Krakowskiej uroczysta inauguracja roku akademickiego 2017/2018. Gościem honorowym był Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin, po wystąpieniu którego odbyła się immatrykulacja studentów.

 

Na studia na Politechnikę Krakowską przyjęto w roku akademickim 2017/2018 4 445 studentów, spośród których wybrano po dwóch z każdego wydziału z najlepszymi wynikami uzyskanymi w postępowaniu rekrutacyjnym. Uroczystej immatrykulacji dokonał rektor prof. dr hab. inż. Jan Kazior w asyście prorektora ds. studenckich dr hab. inż. Marka Stanuszka i Wiceprezesa Rady Ministrów Jarosława Gowina. Wśród wybranych studentów znalazł się nasz absolwent Grzegorz Czerniecki, który otrzymał najlepszy wynik podczas rekrutacji na nowy kierunek: Odnawialne źródła energii i infrastrukturalna komunalna na Wydziale Inżynierii Środowiska. Podczas wystąpień inauguracyjnych profesorowie zwracali uwagę na potrzeby rynku i gospodarki związane z odnawialnymi źródłami energii. Dla Grzegorza Czernieckiego wybrany kierunek jest kontynuacją wcześniejszego etapu edukacji, gdyż w naszej szkole ukończył on Technikum w zawodzie Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.

 

Serdecznie gratulujemy świeżo upieczonemu studentowi i życzymy dalszych sukcesów.

 

[[WidgetGallery|{"id": "573" override_thumbnail_settings="0" thumbnail_width="100" thumbnail_height="75" thumbnail_crop="1" images_per_page="20" number_of_columns="0" ajax_pagination="0" show_all_in_lightbox="0" use_imagebrowser_effect="0" show_slideshow_link="0" slideshow_link_text="[Show as slideshow]" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500" display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails"]  

Zobacz inne wpisy

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

UWAGA KONKURS!

19 lutego 2021 | Jakub Bożek

Zima wyjątkowo nas zaskoczyła w tym roku. Mamy sporo śniegu i niskie temperatury. Wszyscy powinniśmy się cieszyć temperaturą...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.