Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

HOLLYWOOD za moim domem

05 listopada 2019 | Agencja magico

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie HOLLYWOOD ZA MOIM DOMEM organizowanym przez Podkarpacką Komisje Filmową. Zadaniem uczestnika jest odnalezienie i sfotografowanie ciekawych miejsc, które w przyszłości mogą służyć jako przestrzeń do realizacji scen filmowych.

   

Organizatorów konkursu interesują wszystkie lokacje, które w nieoczywisty sposób się wyróżniają, są powszechnie nieznane, intrygujące, a ich estetyka i klimat są atrakcyjne dla kamery: mogą to być ruiny budynków, mroczne korytarze, imponujące plenery itp. Najlepsze propozycje z całego województwa zostaną nagrodzone, a prace o wysokim potencjale filmowym będą włączone do bazy lokacji Podkarpackiej Komisji Filmowej. Zgłaszane fotografie winny być: - utrwalane techniką cyfrową, wykonane dowolnym urządzeniem umożliwiającym spełnienie tego warunku, załączonego w postaci pliku jpg, png. - kolorowe, o rozdzielczości min 300 dpi. -w poziomie, bez postaci ludzkich, najlepiej szersze kadry z widocznym otoczeniem, oddające jak najpełniej specyfikę danego miejsca. - przedstawiające aktualny stan lokacji.

Uczestnik może zgłosić dowolna ilość lokacji. Na każdą zgłaszaną propozycję lokacji powinny się składać co najmniej 4, a maksymalnie 10 fotografii miejsca, prezentujących je z rożnych perspektyw. Sposób opisu plików/fotografii został opisany w formularzu zgłoszeniowym.

Więcej informacji u pani Justyny Świecy.

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.