Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

I Angielski Kalendarz Adwentowy

08 stycznia 2020 | Agencja magico

Choć Święta Bożego Narodzenia już za nami, warto jednak wspomnieć o europejskich tradycjach adwentowych, w które włączyli się nasi uczniowie. Weronika Wiktor, Paweł Janik, Krystian Olszowy, Oskar Polnicki i Filip Sobiło z klasy 1Bg, Paulina Michalczak z kl. 1Eg oraz Julia Krasoń i Aleksandra Dul z kl. 2TLG wykonali własnoręczne kalendarze adwentowe, których zadaniem było przypominanie o zbliżających się świętach.

 

 

Odliczaniu dni do Bożego Narodzenia towarzyszyło również utrwalenie znajomości jęz. angielskiego i wiedzy biblijnej. Wszyscy uczniowie udzielili poprawnych odpowiedzi na podawane w dniach 1-19 grudnia 2019 r. pytania dotyczące tematyki bożonarodzeniowej, wpisując je w okienkach do otwierania w swoich kalendarzach. Gratulujemy im ciekawie wykonanych prac, które można podziwiać na tablicy na korytarzu naszej szkoły obok sali 117.

 

Pomysł i przygotowanie akcji: nauczyciel Małgorzata Terlecka Współpraca: nauczyciele Barbara Tworek i Aneta Żukowicz oraz Miłosz Szczoczarz z kl. 1Bp

 

Zobacz inne wpisy

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

UWAGA KONKURS!

19 lutego 2021 | Jakub Bożek

Zima wyjątkowo nas zaskoczyła w tym roku. Mamy sporo śniegu i niskie temperatury. Wszyscy powinniśmy się cieszyć temperaturą...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.