Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

I Konkurs muzyczny na najlepsze wykonanie hymnu państwowego i hymnu szkoły

07 listopada 2019 | Agencja magico

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 5 listopada 2019 r. miała miejsce pierwsza edycja konkursu muzycznego na najlepsze wykonanie hymnu państwowego i hymnu szkoły. Do konkursu zostały zaproszone wszystkie klasy pierwsze liceum i technikum, a uczestnicy mieli za zadanie wykonać hymn państwowy i hymn szkoły z towarzyszeniem podkładu muzycznego.

   

Ostatecznie do rywalizacji przystąpiło pięć zespołów klasowych: klasa 1Cp, klasa 1Ep, klasa 1Fp, klasa 1Bg i klasa 1Eg, którzy zachęcani przez swoich wychowawców i nauczyciela historii starannie przygotowali się do zmagań konkursowych. Należy podkreślić, że wszyscy uczestnicy zwracali uwagę swoją muzykalnością i zaangażowaniem, a jury w składzie: przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Wiktoria Cwanek i Wiktoria Kołodziej, wicedyrektor Lucyna Dul oraz nauczyciele Małgorzata Terlecka, Anna Ryzak i Aneta Żukowicz , nie mieli łatwego zadania wyłonienia trzech najlepszych zespołów.

 

W rezultacie, I miejsce przypadło w udziale klasie 1Ep (wychowawca Jakub Bożek), II miejsce otrzymała klasa 1Bg (wychowawca Piotr Niewójt), zaś klasa 1Eg (wychowawca Lidia Harasymów) zdobyła III miejsce. Gratulujemy zwycięzcom, jak również wszystkim wykonawcom. Niech muzyka budzi w Ich sercach pragnienie dobrych czynów! Wręczenie dyplomów będzie miało miejsce podczas uroczystości ślubowania klas pierwszych w dn. 8 listopada 2019 r.

 

Pomysł, organizacja konkursu, relacja: Małgorzata Terlecka

Współpraca: Anna Ryzak, Aneta Żukowicz

Dekoracje: Jerzy Babraj

Zdjęcia: Grzegorz Serafin

 

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.