Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

III miejsce w Regionalnym Turnieju Systemu Dociepleń

29 kwietnia 2019 | Agencja magico

W dniu 12 kwietnia 2019 r. uczniowie klasy III TB Grzegorz Kuraś i Jakub Soból reprezentowali naszą szkołę w III Regionalnym Turnieju Systemu Dociepleń, który odbył się w Warsztatach Szkolnych MZS Nr 5 w Krośnie.

 

W zawodach udział wzięło 6 zespołów ze szkół budowlanych Podkarpacia. Turniej składał się z dwóch części: pierwszej - pisemnej, testu 25 pytań oraz drugiej ? praktycznej, 180-minutowego zadania do wykonania na odpowiednio przygotowanym stanowisku roboczym. Autorami zadań byli przedstawiciele firmy GREINPLAST PODKARPACIE. Oni również czuwali nad przebiegiem rywalizacji i ocenili jej rezultaty.

 

Tegoroczny Turniej, w opinii jego uczestników, stał na bardzo wysokim poziomie. Uczniowie musieli wykazać się dobrym przygotowaniem, czyli specjalistyczną wiedzą i znajomością technologii wykonywania robót termoizolacyjnych (tzw. system ETICS), starannością i estetyką wykonania prac. Nasi uczniowie zajęli III miejsce.

 

Nauczyciele, którzy przygotowali i wspierali uczniów podczas turnieju: Pani Agnieszka Grzywacz (teoria) i Pan Robert Szafran (etap praktyczny).

 

Opracowała Agnieszka Grzywacz

 

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.