Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

III Podkarpacki Turniej Budowlany Monterów Systemów Suchej Zabudowy

06 marca 2018 | Agencja magico

Dnia 23.02.2018r. w Zespole Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie został zorganizowany III Podkarpacki Turniej Budowlany Monterów Systemów Suchej Zabudowy. W zawodach wzięło udział 8 drużyn uczniów kształcących się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie województwa podkarpackiego.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy IIIz2 Jakub Kida i Konrad Kiełb pod opieką Łukasza Sondej i Agnieszki Grzywacz.

 

Turniej podobnie jak w latach ubiegłych składał się z dwóch części, pisemnej i praktycznej. Zadania do turnieju przygotowali przedstawiciele firmy RIGIPS Saint Gobain. Zawodnicy w pierwszej części rozwiązywali test z zakresu znajomości systemów suchej zabudowy wykazując się odpowiednim poziomem wiedzy zawodowej. Po przerwie, w drugiej części zawodów, zespoły dwuosobowe z poszczególnych szkół wykonywały zadanie praktyczne, na przygotowanych stanowiskach pracy zgodnie z otrzymaną dokumentacją.  Zadanie wymagało dużych umiejętności, staranności i precyzji. Uczniowie musieli odpowiednio przygotować obróbkę materiału i dopasować poszczególne elementy systemu suchej zabudowy tak, aby dokładnie wykonać element według określonego wzoru. Wszyscy uczniowie sprawdzili się podczas ?próby pracy? prezentując wysoki poziom umiejętności zawodowych.

  Nasi uczniowie zajęli IV miejsce, gratulujemy i życzymy sukcesu w życiu zawodowym.

Galeria konkursu

DYPLOM ZDZ

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.