Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Informacja dla uczniów

12 marca 2020 | Agencja magico

Od dnia 12.03.2020 r. do  25.03.2020 r. w Zespole Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli zawiesza się zajęcia dydaktyczne. W okresie zawieszenia zajęć, praktyki zawodowe nie odbywają się. Decyzja ta jest związana z działaniami zapobiegającymi rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Dyrekcja szkoły apeluje i prosi, by w dniach, w których nie będziecie uczęszczać do szkoły ograniczyć aktywność towarzyską oraz nie spotykać się w miejscach o zwiększonej ilości osób. Swoją aktywność poza miejscem zamieszkania proszę ograniczyć do niezbędnego minimum związanego z zapewnieniem podstawowych potrzeb bytowych.

 

 

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w szkole nie należy utożsamiać z feriami szkolnymi lub czasem wolnym od aktywności edukacyjnej.

 

Zachęcamy, by czas ten wykorzystać do nauki własnej. Nauczyciele przygotują dla Was  w formie elektronicznej materiały do wykorzystania podczas uczenia się w domu. Informacje w tej sprawie zostaną przesłana przez dziennik elektroniczny.

 

Apelujemy aby własną aktywnością nie spowodować zagrożenia dla zdrowia własnego i osób trzecich. 

 

Prosimy o bieżące zapoznawanie  się z informacjami zamieszczonymi w poczcie elektronicznej dziennika.

 

Dyrekcja szkoły

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.