Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Informacja dla wszystkich zdających egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie w sesji ZIMA 2021 i styczeń - luty 2021.

21 grudnia 2020 | Jakub Bożek

W linkach poniżej można sprawdzić przez które wejście należy wchodzić do szkoły na egzaminy i w której sali odbędzie się egzamin:

Część praktyczna

Część pisemna - elektroniczna


Przypominamy, że na egzamin należy stawić się przynajmniej 45 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia egzaminu.

Harmonogram

Zdający powinien posiadać ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem oraz własne przybory zgodne z komunikatami Dyrektora CKE.

Nie ma możliwości korzystania z przyborów szkolnych, ani też pożyczać ich od innych zdających.

https://cke.gov.pl/egzamin-zawodowy/egzamin-w-nowej-formule/komunikaty-i-informacje/
https://cke.gov.pl/egzamin-zawodowy/egzamin-zawodowy-formula-2017/harmonogram-komunikaty-i-informacje/


Podczas pobytu na terenie szkoły należy przestrzegać zasad opisanych w Procedurach bezpieczeństwa obowiązujących podczas egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2021 i ZIMA 2021 organizowanego i przeprowadzanego na terenie Zespołu Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli:


Procedury bezpieczeństwa


oraz w:

Wytyczne

Zastępca przewodniczącego zespołu egzaminacyjnego
Jacek Bożek

Zobacz inne wpisy

Uczniowie i absolwenci, którzy zdawali egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w sesji ZIMA (styczeń-luty) 2021 i nie...

UWAGA KONKURS!

07 kwietnia 2021 | Jakub Bożek

Polski Czerwony Krzyż jest jednym z liderów szkoleń z zakresu pierwszej pomocy. Rocznie ponad 70 000 osób uczy się z PCK, jak...

Życzenia Świąteczne

30 marca 2021 | Jakub Bożek

Dyrekcja Szkoły oraz Samorząd Uczniowski życzą uczniom, rodzicom oraz pracownikom Zespołu Szkół Nr 2 zdrowych i spokojnych...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.