Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Informacja o rozmowie kwalifikacyjnej dla uczniów starających się o wyjazd na praktyki zagraniczne do Hiszpanii

06 stycznia 2018 | Agencja magico

Informujemy, że rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się dnia 09 stycznia 2018 roku dla zawodów :

- technik budownictwa ? 2 h lekcyjna ? sala 201, odpowiedzialny za przeprowadzenie rozmowy Artur Wróblewski

- technik technologii odzieży i mody ? 3 h lekcyjna ? sala P104, odpowiedzialny za przeprowadzenie rozmowy Jakub Bożek

- technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej i technik urządzeń sanitarnych ? 7 h lekcyjna ? sala 201,  odpowiedzialny za przeprowadzenie rozmowy Marcin Kapuściński.

Pytania będą dotyczyły: realizowanego projektu, zagadnień dotyczących programu POWER oraz informacji o kraju zagranicznych praktyk czyli Hiszpanii.

Aplikująca osoba która nie przyjdzie na rozmowę kwalifikacyjną otrzymuje 0 pkt z tej rozmowy. Każdy będzie odpowiadał na dwa wylosowane pytania. Maksymalna liczba punktów do uzyskania z rozmowy to 2 pkt.

Rozmowy kwalifikacyjne zostaną przeprowadzone w ramach realizacji projektu pt. ?Praktyki zawodowe ? lepszy start w życiu zawodowym? o numerze 2017-1-PL01-KA102-036071 w ramach projektu ?Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego? realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+  sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.