Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Jesteśmy liderami Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w okręgu Rzeszów

16 października 2017 | Agencja magico

W dniach 6 - 8 kwietnia  2016/2017 odbyły się jubileuszowe zawody centralne XXX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Honorowym patronatem objął tą uroczystość Minister Infrastruktury i Budownictwa. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr2 im Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli reprezentowali uczniowie Guzik Kacper i Wójcik Bartłomiej.

Obaj uzyskali zaszczytny tytuł laureata,  który jest jednocześnie dokumentem umożliwiającym po zdaniu egzaminu maturalnego, wstęp na większość uczelni technicznych w Polsce,  poza procedurami kwalifikacyjnymi.

Gratulujemy i zachęcamy jednocześnie również młodszych kolegów do próby sił w tegorocznych eliminacjach szkolnych OWiUB.

Uczestniczymy w OWiUB od 1991 r . Eliminacje okręgowe odbywają się w Rzeszowie uczestniczy w nich zwykle ponad dwadzieścia reprezentacji szkół budowlanych. Nie każdemu udaje się uzyskać tytuł finalisty lub laureata.

Poniższa tabela przedstawia  wykaz szkół okręgu Rzeszów, których uczniowie uzyskali tytuł laureata.

 

 

image002

 

IMG_1642 (1)

Zobacz inne wpisy

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

UWAGA KONKURS!

19 lutego 2021 | Jakub Bożek

Zima wyjątkowo nas zaskoczyła w tym roku. Mamy sporo śniegu i niskie temperatury. Wszyscy powinniśmy się cieszyć temperaturą...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.