Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Jesteśmy w półfinale!

05 marca 2020 | Agencja magico

W dniu 12.02.2020 w naszej szkole odbyła się Rejonowa Licealiada w Piłce Siatkowej Chłopców. Reprezentacja naszej szkoły odniosła w niej bardzo duży sukces. Wygrywając ZS Rudnik 2:0 (14;15) i ZS Tarnobrzeg 2:0 (20;9) awansowała do Półfinału Wojewódzkiego !!!

 

 

 

 

Skład drużyny, która wywalczyła awans:

 

1. Filip Drozd - kl. IV TEC 2. Rafał Oczak - kl. IV TEC 3. Krystian Drabik - kl. IV TEC 4. Dawid Dul - kl. IBp 5. Wiktor Dul - kl. IBp 6. Karol Surma - kl. IITB 7. Jakub Myszka - kl. IVTP 8. Dominik Mikuła - kl. I ICG 9. Jakub Stróżyński - kl. IV TBG 10. Wiktor Cebula - kl. IV TBG 11. Patryk Kaczmarek - kl. III TL2 12. Jakub Stanicki - kl. III TD

 

Zespół do zawodów przygotowywał Artur Jarem

 

Życzymy drużynie powodzenia w półfinale !

   

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.