Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

"Junkers szkoli" ? test wiedzy o technice kondensacyjnej

14 stycznia 2019 | Agencja magico

W dniach 4-8.12.2018r. uczniowie klas 3BSI(TS), 3TEC(TE) i 4TEC(TE) wzięli udział w teście wiedzy z zakresu technik kondensacyjnych. Test przeprowadzony został w formie online, pojedynczego wyboru pod kierunkiem p. Barbary Dzikowskiej i p. Anny Mróz.

 

Każdy uczestnik odpowiadał na 30 pytań, losowo wybieranych z większej puli.

Konkurs ten jest kontynuacją programu edukacyjnego ?Junkers szkoli?, w którym nasi uczniowie biorą aktywny udział i uzyskują wysokie wyniki. Dla ucznia z klasy 3BSI Przemysława Lewandowskiego, który osiągnął najlepszy wynik punktowym firma Junkers ufundowała nagrodę ? dalmierz laserowy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w II etapie konkursu ? "Technika solarna i pompy ciepła", który odbędzie się już w lutym.

[gallery link="file" ids="53929,53928,53927"]

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.