Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

"Junkers szkoli" ? test wiedzy o technice solarnej

13 marca 2019 | Agencja magico

W dniach 11- 15.02.2019 r. uczniowie klas 3BSI(TS), 3TEC(TE) i 4TEC(TE) wzięli udział w kolejnym teście wiedzy  programu "Junkers szkoli" z zakresu technik solarnych. Test przeprowadzony został w formie online, pytania wybierane były losowo dla każdego uczestnika.

Konkurs ten jest kontynuacją programu edukacyjnego ?Junkers szkoli?, w którym nasi uczniowie od 3 lat biorą aktywny udział i uzyskują wysokie wyniki. Dla ucznia z klasy 4 TEC Zbigniewa Skrzypka, który osiągnął najlepszy wynik punktowy w II etapie konkursu firma Junkers ufundowała nagrodę ? detektor cyfrowy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie projektu.

Opiekę na projektem sprawują p. Barbara Dzikowska  i p. Anny Mróz.

[gallery columns="2" link="file" ids="54725,54726"]

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.