Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Kiermasz ciast "Z jesienną nutą słodyczy"

23 października 2019 | Agencja magico

W dniu 17 października 2019 roku w naszej szkole odbył się kiermasz ciast pt. ? Z jesienną nutą słodyczy?, który został zorganizowany pod opieką pani L. Harasymów. Akacja sprzedaży słodkości została przeprowadzona dzięki uczniom z klas: 1Eg, 2TLG i 3TL1. Zebrane fundusze zostały przeznaczone dla ucznia naszej szkoły, który znalazł się w trudnej sytuacji rodzinnej.

 

Uczniowie i nauczyciele chętnie przystąpili do akcji charytatywnej poprzez zakup wypieków wykonanych przez naszą młodzież. Wszystkim zaangażowanym nauczycielom i uczniom serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach charytatywnych.

 

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.