Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Klasa 1 TCp na PGA w Poznaniu

21 października 2019 | Agencja magico

Klasa 1 TCp uczestniczyła w wycieczce przedmiotowej do Poznania na PGA. Opiekunem wycieczki był wychowawca klasy Artur Wróblewski. Atmosfera wycieczki była niesamowita a przeżycia jedyne w swoim rodzaju.

 

Drugi dzień tegorocznej edycji Poznań Game Arena przyciągnął tłumy na Międzynarodowe Targi Poznańskie. PGA to wydarzenie skierowane do miłośników i twórców gier komputerowych. W tym roku impreza rozpoczęła się w piątek, 18 października i potrwała do niedzieli.

 

Drugi dzień Poznań Game Arena był przede wszystkim okazją do zobaczenia najbardziej wyczekiwanej polskiej produkcji, czyli Cyberpunka 2077. Najnowsze dzieło twórców Wiedźmina, czyli studia CD Projekt RED, zaprezentowano w polskiej wersji językowej.

 

Uczestnicy PGA 2019 mogli także przekonać się, jak prezentuje się Doom Eternal od Bethesdy, który do sklepów powinien trafić w marcu przyszłego roku.

W tym roku na odwiedzających czekało 1500 stanowisk do grania, dziesiątki stanowisk wydawców oraz producentów sprzętu dla graczy. Nie brakowało także możliwości zanurzenia się w świecie VR, AR i MR.

 

 Tysiące  ludzi, Cosplayerzy, setki znanych Youtuberów i e-sportowców, kultowe produkcje, premierowe tytuły, najlepszy sprzęt, turnieje, konkursy z nagrodami, pokaz specjalnie przygotowanych dla fanów gier oraz mnóstwo innych atrakcji, które czekały na Nas.

 

Uczniowie wygrali lub dostali ciekawe nagrody i gadżety. Można było zobaczyć grafikę komputerową, porozmawiać z jej twórcami oraz zobaczyć różne rodzaje reklamy poprzez stoiska a kończąc na gadżetach.

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.