Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Kolejne Medale w Finałach Wojewódzkich naszych Lekkoatletów

01 czerwca 2019 | Agencja magico

23 maja 2019 r. w Rzeszowie reprezentacja dziewcząt i chłopców Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli brała udział w Finale Wojewódzkim Korespondencyjnej Szkolnej Ligii Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych.

 

 

Wyśmienitą formą wykazali się nasi reprezentacji, uzyskując wartościowe rezultaty, które przełożyły się na bardzo dobry wynik naszej szkoły. Reprezentacja dziewcząt zajęła VII miejsce zdobywając 748 pkt. Wcześniej startując w indywidualno?drużynowych biegach przełajowych nasze zawodniczki zajęły II miejsce zostając vice-mistrzami województwa.

Z jeszcze lepszej strony zaprezentowali się nasi chłopcy, którzy mimo kilku nieobecności z różnych powodów uplasowali się na II miejscu gromadząc 1010 pkt. Medalowe miejsca naszych uczniów w Finale Wojewódzkim motywują ich do dalszej pracy, a uzyskany rezultat pozwoli im awansować do Finału Krajowego, który odbędzie się we wrześniu. Uczniów do zawodów przygotował Krzysztof Momot.

 

Zobacz inne wpisy

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

UWAGA KONKURS!

19 lutego 2021 | Jakub Bożek

Zima wyjątkowo nas zaskoczyła w tym roku. Mamy sporo śniegu i niskie temperatury. Wszyscy powinniśmy się cieszyć temperaturą...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.