Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Kolejny rok z projektem edukacyjnym ZUS

18 grudnia 2017 | Agencja magico

Miło nam poinformować, że jak co roku nasza szkoła wzięła udział w projekcie edukacyjnym ?Lekcje z ZUS? rekomendowanym przez MEN. Przy współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych od czterech lat stawiamy sobie za cel wykształcenie wśród naszej młodzieży świadomości w zakresie ubezpieczeń społecznych, aby ułatwić jej start w dorosłe życie.

 

W tym roku szkolnym w okresie od października do listopada 2017 uczniowie klas 3TGO, 2TEC, 1TD i 3Z13 pod kierunkiem naucz. Małgorzaty Terleckiej oraz klas 2TL, 2BSI, 2TBG i  2TLM pod kierunkiem naucz. Justyny Czech poznali historię ubezpieczeń społecznych, dowiedzieli się jakie są podstawy obowiązującego dziś systemu ubezpieczeń, jakie są obowiązki uczestników tego systemu i jakie świadczenia przysługują ubezpieczonym.

 

Napisali o nas w lokalnych mediach:

 

http://stw24.pl/wiedza-o-ubezpieczeniach-spolecznych-wcale-nie-taka-straszna/

 

Strona projektu:

 

http://www.zus.pl/baza-wiedzy/lekcje-z-zus/o-projekcie

  DSC01105 [1600x1200]

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.