Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Konkurs ekologiczny ,,W kierunku natury"

29 kwietnia 2019 | Agencja magico

W dniu 24. 04. 2019 r. z okazji Dni Ziemi w naszej szkole odbył się konkurs ekologiczny ,,W kierunku natury". Celem konkursu było propagowanie wartości dotyczących ochrony środowiska oraz ekologicznego trybu życia. Chętni uczniowie z naszej szkoły przystąpili do konkursu, który odbył się pod opieką Pani Lidii Harasymów i rozwiązywali test wyboru. Uczniowie którzy uzyskali najwyższe wyniki to: Wiktoria Galek oraz Krzysztof Merkiel z klasy 2TL2. Zwycięzcom gratulujemy. Wszystkim pozostałym uczniom dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów, a także zapraszamy do udziału w przyszłym roku. 

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.