Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Konkurs ? Matematyka w Technice dla Technika?

12 listopada 2017 | Agencja magico

W dniu 25.10.2017 roku w naszej szkole już po raz drugi odbył się konkurs matematyczny ? MATEMATYKA W TECHNICE DLA TECHNIKA?, który jest skierowany  dla uczniów klas maturalnych technicznych  szkół ponadgimnazjalnych województw: lubelskiego, małopolskiego, mazowieckiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

 

To jest już ósma edycja tego konkursu organizowanego przez Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie we współpracy z Politechniką Lubelską. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy i umiejętności matematycznych wśród uczniów technicznych szkół Do I etapu przystąpiło 7 uczniów naszej szkoły natomiast do II etapu, który odbędzie się 2 grudnia 2017r w Zespole Szkół Elektronicznych w Lublinie zakwalifikowali się:

 

  1. Bartłomiej Wójcik kl. 4 TB

  2. Piotr Kosierb 4TGO

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w II etapie.

Zespół Matematyków

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.