Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Konkurs na najbardziej romantyczne zdjęcie

07 lutego 2020 | Agencja magico

Z okazji zbliżającego się Święta Zakochanych Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na najbardziej romantyczne zdjęcie. Wyślij zdjęcie ze swoją drugą połówką, pokażcie jak bardzo się kochacie! Spośród nadesłanych zdjęć członkowie SU wybiorą zwycięzców.

 

Do wygrania dwa bilety do kina Helios oraz walentynkowe upominki. Zdjęcia należy wysyłać na adres: samorzadzsnr2@gmail.com do środy 12 lutego do godziny 15.00. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w piątek, 14 lutego.

 

Tradycją w naszej szkole stała się już poczta walentynkowa, która w tym roku będzie działać w dniach 12-13.02.2020 r. Do specjalnie oznaczonego pudełka, umieszczonego na parterze, koło portierni będzie można wrzucać kartki walentynkowe, życzenia,wierszyki itp.

 

Należy pamiętać aby napisać imię, nazwisko oraz klasę odbiorcy.  Kartki walentynkowe przygotowane przez członków SU będzie można nabyć w sklepiku szkolnym w cenie 50 groszy za sztukę.  Walentynki zostaną rozdane w piątek, 14 lutego. Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji!

Zobacz inne wpisy

Warsztaty z Wędrującym Filmoznawcą

02 marca 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 1 marca 2021r. odbyły się warsztaty  filmowe online z Wędrującym Filmoznawcą  panem Mateuszem Wiskulskim na temat:...

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.