Subpage slide
Jestem Uczniem Jestem Rodzicem Jestem Kandydatem

Konkurs „Nowele polskie” w aplikacji Kahoot!

25 lutego 2020 | Agencja magico

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w konkursie dotyczącym nowel polskich, które były prezentowane podczas ubiegłorocznej ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie. Pytania konkursowe będą dotyczyć 4 utworów: „Rozdziobią nas kruki, wrony…” Stefana Żeromskiego, „Dobrej pani” Elizy Orzeszkowej, „Orki” Władysława Stanisława Reymonta oraz „Katarynki” Bolesława Prusa.

 

Konkurs zostanie przeprowadzony w aplikacji Kahoot!, dlatego warunkiem uczestnictwa jest sprawny smartphone z dostępem do sieci i zainstalowaną aplikacją. Konkurs odbędzie się 10.03.2020 r. w Sali Tradycji na 5 lekcyjnej. Wymienione nowele dostępne są w naszej szkolnej bibliotece. Zapraszamy wszystkich uczniów, którzy chcą sprawdzić nie tylko swoją wiedzę, ale i refleks.

Zgłoszenia przyjmujemy w bibliotece szkolnej do dnia 02.03.2020 r.

Na zwycięzców czekają nagrody!

Zobacz inne wpisy

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku szkolnym uczennice z klas 2Dg i 2Fp (grupa technik przemysłu mody) wzięły udział...

Morsowanie w klasach 1TP i 2Fg

24 lutego 2021 | Dariusz Smolarek

W dniu 15 lutego 2021 roku odbyła się lekcja wychowawcza on-line na kąpielisku Nasze Piaski w Pysznicy. Tematem zajęć były...

Pokaż swoje 100 dni do matury i zgarnij nawet 2000 złotych lub inne cenne nagrody! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na...

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.